Dzieje się!

Relacja z SteakHouse Tarsmak Festival 2019 

 

 

 

Produkty Tarsmak po raz kolejny zdobyły godła jakości!

Za nami trzecia ocena żywności organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Wydarzenie miało miejsce 31 lipca 2019r. w Sosnowcu. Certyfikatem jakości produktu „Doceń polskie” nagrodzono sos do frytek i hamburgerów oraz sos do kanapek firmy Tarsmak. Co ważne, propozycje otrzymały także zaszczytne tytuły TOP PRODUKT. Miano to jest zarezerwowane dla artykułów z maksymalną liczbą punktów (samymi „10”) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny.

Program „Doceń polskie”  ma ogólnopolski charakter: do atestacji przystępują producenci z całego kraju, oferujący produkty spożywcze różnego typu: od nabiału i pieczywa, przez mięsa, słodycze, napoje, dania gotowe, mrożonki, półprodukty, na wyrobach marki własnej kończąc.

 

 Tarsmak sos do frytek i hamburgerow       Tarsmak sos do kanapek

 

 

Nowa linia musztard  

Od czerwca na sklepowych półkach zagościła nowa linia musztard marki Tarsmak. Większa pojemność, bo aż 250 g pozwala na dłużej cieszyć się smakiem. Musztardy oparte są na tradycyjnej recepturze o zróżnicowanym stopniu ostrości. Bez konserwantów i zagęstników. 

Wybieraj spośród musztardy stołowej, miodowej, francuskiej, sarepskiej. Odkryj swoje ulubione smaki.

 

musztardy Tarsmak

 

 

Majonez Sałatkowy - wyróżniony 

Konkurs Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich - jest jednym z najważniejszych - cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Organizatorem konkursu jest misięcznik HURT & Detal. 

W tegorocznej edycji Majonez Sałatkowy 250 g TARSMAK został doceniony przez polskich kupców i otrzymał wyróżnienie w kategorii "Majonezy". 23.04.2019 przedstawiciele firmy Tarsmak odebrali nagrodę na uroczystej gali. Pragniemy podziękować wszystkim za okazane zaufanie i oddane głosy na nasz produkt.